adscode
  • BIST 100 0,47% 100.141
  • Dolar -0,73 5,31
  • Euro -0,58 6,02
  • Altın 0,01 216,77
adscode
Paykasa Kartımı Bir Seferden Çok Kullanabilir miyim?

Paykasa Kartımı Bir Seferden Çok Kullanabilir miyim?

Hayatımıza kısa bir süre önce giriş yapan online kart sistemi paykasa birçok sitede güvenli alışveriş imkanı sunuyor.


  • Facebookta Paylaş

Hayatımıza kısa bir süre önce giriş yapan online kart sistemi paykasa birçok sitede güvenli alışveriş imkanı sunuyor. Sistemin gün geçtikçe birçok alışveriş ve farklı sitelerde geçmesi sebebi ile online ödeme gerçekleştiren kişilerin kısa zamanda ilgisini çekmeyi başardı. Kullanım kolaylığı ve avantaj sağlayan paykasayı cazip hale getiren en önemli özelliklerden biri ise çalınma, kaybetme korkusu yaşamamak oluyor.

Sanal kart görevi üstlenen ödeme yöntemi size kart halinde gönderilmiyor. 16 haneli kart no, güvenlik kodu ve son kullanma tarihi olarak mail adresinize gönderilmektedir. Bu sayede bu bilgiler ile kolaylıkla alışveriş yapabiliyorsunuz. Paykasa al işlemleri için kesinlikle bilgi paylaşımına gerek olmuyor. Buda güvenli ve rahat bir alışveriş imkanı sunuyor. Çoğu kullanıcı paykasa hakkında tam bilgiye sahip değil. Kullanıcıların kart hakkında merak ettikleri soruların başında kartı bir seferden çok kullanabilir miyim? Sorusu oluyor. Bunun için kartın tek kullanımlık olduğunu söylemek gerekiyor. Buda kartı sadece bir kez kullanabilirsiniz anlamına geliyor. Daha sonra kart otomatikman bloke olacaktır.

Paykasa Kart Nasıl Kullanılır

Paykasa kart kredi kartlarında olduğu gibi kart numarası, son kullanma tarihi ve güvenlik kodundan oluşmaktadır. Fiziksel bir kart olmamasına karşın kullanımı oldukça kolaydır. Online ortamda ödeme yaparken kredi kartından hiçbir farkı bulunmamaktadır. Alışveriş yapmak istediğiniz siteye giriş yaparak, kartınızdaki bakiye doğrultusunda dilediğiniz gibi alışveriş yapabilir ve ödeme ekranına kartınızın numarası, son kullanma tarihi ve güvenlik kodunu girerek alışverişinizi tamamlayabilirsiniz. Tek yapmanız gereken paykasa satın al işlemleri sırasında kendinize uygun kart limiti doğrultusunda talep oluşturmak olacaktır.

Paykasa Kart Talep Sonrası Ne Zaman Ulaşır

Paykasa kart sanal bir karttır. Bu nedenle siparişiniz sonrası 2-3 dakika içinde kart bilgileriniz size mail ya da sms yolu ile ulaştırılarak kullanım imkanı sağlanır.

https://www.hızlıpaykasa.com

 

 

  • 1

Henüz yorum yok, ilk yorumu yapın, tartışmayı başlatın