Eskişehir 23 °C
adscode
Sezer çalışmalarına ara vermiyor

Sezer çalışmalarına ara vermiyor

Eskişehir Ticaret Odası Başkan Adayı Ayhan Sezer, seçim çalışmalarına dur durak bilmeden devam ediyor. Sezer ve ekibi bu kez Basın Şehitleri Caddesi'ne adeta çıkarma yaparak sorun ve sıkıntıları yerinde dinledi.


  • Facebookta Paylaş

Seçim çalışmaları kapsamında kentin dört bir noktasında ticaret dünyası ile buluşan Ticaret Odası Başkan Adayı Ayhan Sezer ve ekibi Basın Şehitleri Caddesi'nde de büyük bir ilgi ile karşılandı.
TİCARET ODASI ÜYESİNE SAHİP ÇIKACAK
Cadde boyunca tüm iş yerlerini ziyaret ederek işletme sahipleri ve çalışanlara "hayırlı işler" dileyen Başkan Adayı Sezer, büyük bir teveccühle karşılaştı. İşyerlerinde sorunlara dair bilgiler alan ve esnafın şikayetlerini dinleyen Sezer, sıkıntıların çözümü noktasında projelerini paylaştı.
CADDE MAĞAZACILIĞI GELİŞECEK
işlerin durgunluğundan ve yalnız bırakılmaktan dert yanan üyeleri tek tek dinleyerek notlar alan Sezer, yaşanan bu kötü gidişata dur denilecek tedbirlerin derhal alınacağını söyledi. Bir zamanlar hava parası verilerek dahi tutulamayan işyerlerinin bulunduğu caddelerin, büyük firmalar altında rekabet edemez hale getirilmesine daha fazla seyirci kalınmayacağını dile getiren Sezer, "Göreve geldiğimizde yapacağımız ilk işlerden birisi cadde mağazacılığını geliştirmek olacak. Kentimizin caddelerindeki ticari cazibeyi arttırmak için çalışmalar yapıp, esnaf ve tüccarımıza nefes aldıracak adımları hemen uygulamaya koyacağız" dedi.
Sezer'in projelerinden duydukları heyecanı dile getiren cadde esnafı ise, Sezer'e başarılar dileyerek seçimlerde destek olacaklarını ifade ettiler.

  • 1

Henüz yorum yok, ilk yorumu yapın, tartışmayı başlatın