adscode
adscode
  • BIST 100 1,83% 88.735
  • Dolar 8,10 6,12
  • Euro 8,22 6,96
  • Altın 4,48 228,12
Uluslararası Lojistikte Çığır Açan Hizmetler

Uluslararası Lojistikte Çığır Açan Hizmetler

Bilindiği gibi Lojistik kelimesinin kökü Yunancadan gelmektedir.


  • Facebookta Paylaş

Bilindiği gibi Lojistik kelimesinin kökü Yunancadan gelmektedir. Ülkemizde sürekli olarak gelişmekte olan sektörün şuan ki hacmi 52 milyar dolardır. Ayını zamanda lojistik liginin 30. Sırasında bulunmaktayız. Bu rakama önemli bir katkı Eskişehir vinç tarafından sağlanmaktadır. 1985 yılından beri hizmet vermeye devam eden Can Lojistik, çalışmalarını hız kesmeden sürdürmektedir. Vinç kiralama ve ağır nakliyat firmaları arasında ciddi bir yere sahip olan firma, filosunu ve hizmet kalitesini sürekli olarak artırmaktadır. Müşteri memnuniyeti her zaman ön planda tutuluyor. Benzersiz ayrıcalıklara sahip olmaya hazır olun. Gelişen teknolojinin en iyi hissedildiği yerlerden bir tanesinde işlemlerini kolaylıkla yaptırmaya başlayabilirsiniz.

Eskişehir’de İlke İmza Atılıyor

Lojistik sektörü sürekli olarak büyürken, Can Lojistiğin bölgeye ve ülke değerlerine olan katkısı açık bir şekilde görülmektedir. Geçmişten günümüze süren tecrübe, geniş vinç parkuru ile birleşiyor. Ayrıca sürekli olarak yeni çalışmalar yapılmaya devam ediliyor. Eskişehir kiralık vinç konusunda geleceğe dönük yapılan çalışmalar, firmayı başarılı kılmaya devam ediyor. Sistemle ilgili yapılmaya devam edilen iyileştirmeler sonucu ortaya mükemmel başarılar çıkmaya devam ediyor. Son olarak Eskişehir bölgesinde 104 metreyi bulan platform, firmanın araç filosuna dahil edilmiştir. Her zaman yenilikler ve daha büyük kapasitelere ulaşmak için yapılan çalışmalar hız kesmeden devam etmektedir. Bütün beklentileri karşılayacak düzeyde benzersiz hizmetlerden sizlerde yararlanmaya başlayabilirsiniz.

Gelişmiş Hizmet Olanakları ile Tanışın

Can lojistik hız kesmeden çalışmalarına devam ederken, şimdiden sahip oldukları büyüklük devasa boyutlara ulaşmış durumdadır. Ağır nakliyat ve proje taşımacılığı, mobil vinç kiralama, sepetli platform vinç kiralama, hiyap vinç kiralama, forklift ve monitou kiralama firmanın sağlamış olduğu hizmetlerin sadece bazılarıdır. İhtiyaçlarınıza yönelik olan hizmetleri bulma konusunda hiçbir sorun ile karşılaşmayacaksınız. Ayrıca firma ile çalışmalarınızda da herhangi bir aksaklık ile karşılaşmakta mümkün değil. Yılardır süre gelen hizmet prensiplerinin başında müşteri memnuniyeti, kalitede muhafazakâr, kalite ve güvenilirlik gelmektedir. Sizlerde gönül rahatlığı ile tercihlerinizi bu yönde yapabilirsiniz. Geçmişten günümüze hereksin sorunsuzca yararlandığı hizmetlerden sizlerde üstün ayrıcalıklar ile faydalanmaya başlayacaksınız. Bu denli önemli hizmetleri kaçırmak istemeyeceksiniz.

  • 1

Henüz yorum yok, ilk yorumu yapın, tartışmayı başlatın