İş yaşamı içinde çok farklı mesleki alanlar farklı bilimsel disiplinlere göre yer alır. Onlardan bir tanesi de dünyanın en eski mesleki alanlarından bir tanesi olan hukuk bilimi olup, hukuk olgusu da kendi içinde farklı branşlara ayrılır.

Bunlardan bir tanesi de avukatlık mesleğidir. Hukuk fakültesini bitirenler 1 yıl staj yaptıktan sonra avukat olmaya hak kazanır. Ülkemizin her yerinde de bu alanda çalışan çok önemli avukatlar vardır. Onlardan bir tanesi de Mahmut Uyanık olup Eskişehir en iyi ağır ceza avukatı denilince akla gelen ilk isimlerin başında yer alır.

Mahmut Uyanık Hakkında Kısa Kısa Bilgiler

Mahmut Uyanık Eskişehir kenti doğumludur. Eskişehir Anadolu Lisesini tamamladıktan sonra 2016 senesinde Erzurum Atatürk Üniversitesi Hukuk Fakültesinden mezun olmuştur. Kendisi halen Eskişehir barosuna bağlı olarak Eskişehir kentinde avukatlık mesleğine kendi bürosunda devam eder ve aktif olarak faaliyetlerine devam eder.

Kendisinin çalışma saatleri pazar hariç, haftada altı gün sabah saat 8.00 ile 18.00 arasındadır. Kendisinin işyeri Eskişehir kentinin en merkezi yerlerinden olan ve ulaşımı da son derece kolay gerçekleşen Tepebaşı bölgesindedir. Kendisi aktif olarak 6 yıldır avukatlık mesleği yapmasına rağmen kısa süre haklı bir üne kavuşmuş durumdur.

Mahmut Uyanık Tarafından Verilen Hizmetler

Avukatlık mesleğinde her bir alt alan farklı bir uzmanlık gerektirir. Bunların her biri farklı bir bilgi birikim ve deneyim gerektirir. Nitekim kendileri özellikle üstte de ifade edildiği üzere en iyi Eskişehir ağır ceza avukatı bilinir. Elbette hukuk alanında diğer alanlarda hizmet veren genç bir hukukçudur. Bunlardan bir tanesi miras davalarıdır.

Aileden kalan tüm mal ve gayrimenkul davalarına titizlikle bakar. Bu iki alan dışında boşanma ve nafaka davaları da hizmet kapsamında yer alır. Çekişmeli ya da anlaşmalı boşanma, çocukların velayeti, mal paylaşımı vb. konularda müvekkilinin haklarını en iyi biçimde savunur.

Ayrıca genel anlamda ele alındığı zaman Eskişehir ceza avukatı olarak da çalışmalarına devam eder. Ticaret, bilişim, şirket hukuku gibi alanlarda da avukatlık görevini icra eder.

Avukatlık Hizmet Fiyatları Hakkında

Tam adı Mahmut Rasul Uyanık olan hukukçunun hizmet fiyatları yapılan işe göre değişir. Her bir branşın kendisine göre bir ücreti vardır. Aynı şekilde boşanma davalarının da çekişmeli ya da anlaşmalı olmasına göre fiyatlar değişir.

Kendisi baronun verdiği rakamları göz önüne alarak müşterilerini zor duruma düşürmeyen fiyatlar ile çalışır.

Neden Kendisini Tercih Etmelisiniz?

Kendileri aynı zamanda hukuki danışmanlık hizmeti de verir. Hem bireysel davalara, hem her türden işyeri davalarına girer.

Mesleki alanında yaşanan gelişmeleri an be an takip eden, güler yüzlü, çözüm odaklı etik değerleri olan, işini profesyonel çizgisinden hiçbir biçimde ödün vermeden profesyonel bir ekip ile dünya normlarında gerçekleştirir. Müşteri bilgi gizliliğine önem verir.