Ahmet Ataç gençlerle buluştu

Tepebaşı Belediye Başkanı Ahmet Ataç, Gençlik Merkezleri Yeni Dönem Buluşmaları kapsamında düzenlenen “Gençlik ve Sivil Toplum Bir Arada” etkinliğinde gençlerle bir araya geldi.

Ahmet Ataç gençlerle buluştu

Tepebaşı Belediyesi’nin 19 Mayıs, 29 Ekim ve 2 Eylül Gençlik Merkezleri tarafından Gençlik Merkezleri Yeni Dönem Buluşmaları kapsamında “Gençlik ve Sivil Toplum Bir Arada” etkinliği düzenlendi.

19 Mayıs Gençlik Merkezi’nde düzenlenen etkinlikte, kentte faaliyet yürüten sivil toplum kuruluşları açtıkları stantlarda öğrencilere bilgilendirmede bulundu.

Tepebaşı Belediye Başkanı Ahmet Ataç da, etkinliğe katılarak sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri ve öğrencilerle bir araya geldi.

Tek tek stantları gezen Ataç, öğrencilerle sohbet etti. Ardından Başkan Ataç, 29 Ekim Gençlik Merkezi’ne de bir ziyaret gerçekleştirdi. Devam eden eğitimlere katılan Ataç, öğrencilere eğitim hayatlarında başarılar dileyerek, bol bol hatıra fotoğrafı çektirdi.

Her yıl binlerce gencin yararlandığı gençlik merkezlerinde gençlerle bir araya gelmekten ötürü mutluluk duyduğunu ifade eden Başkan Ataç, merkezlerin yeni dönemde de düzenlediği etkinlik ve kurslar ile gençlerin yanında olmaya devam edeceğini kaydetti.

YORUM EKLE

kayseri avukat - İstanbul evden eve nakliyat - tiktok takipçi satın al - Eskişehir Oto Ekspertiz - evden eve nakliyat - Asansörlü nakliyat - uluslararası evden eve nakliyat - istanbul evden eve nakliyat - Evden eve nakliyat - kırıkkale haber

jojobet - holiganbet - İmajbet - bedava bonus - betvole - betebet - bahis siteleri