Eskişehir 32 °C
"Annelik dünyadaki en yüce duygu ve kıymettir"

"Annelik dünyadaki en yüce duygu ve kıymettir"

Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen, Anneler Günü dolaysıyla bir mesaj yayımladı.


  • Facebookta Paylaş

Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen, Anneler Günü dolaysıyla bir mesaj yayımladı. Büyükerşen, mesajında, "Annelik hiçbir zenginlik ile ölçülemeyecek değeri olan, dünyadaki en yüce duygu ve kıymettir." dedi.

Yılmaz Büyükerşen'in mesajı şöyle;

Her türlü zorluğa rağmen insanlığa faydalı nesiller yetiştirmek için fedakârca çalışan annelerimiz karşılıksız sevginin ve sonsuz fedakârlığın timsali ve en kıymetli varlıklarımızdır. Annelik hiçbir zenginlik ile ölçülemeyecek değeri olan, dünyadaki en yüce duygu ve kıymettir. Aynı zamanda adalettir, şefkattir, huzurdur annelik...

Huzurun, barış ve sükûnetin egemen olduğu bir toplumun temelleri annelerimizin yetiştireceği dürüst ve eğitimli nesiller ile sağlanacaktır.  Annelik gibi kutsal bir sorumluluğu üstlenen kadınlarımızın, Atatürk’e ve O’nun değerlerine bağlı nesiller yetiştireceğinden şüphem yoktur. Bu duygu ve düşüncelerle, başta şehit ve gazilerimizin anneleri olmak üzere hepimizin üzerinde ödenmez hakları bulunan elleri öpülesi annelerimizin Anneler Günü’nü kutluyor, ebediyete intikal eden tüm annelerimizi rahmet ve minnetle anıyorum.

Haber İçin Oy Kullanmak İstermisiniz?

Henüz yorum yok, ilk yorumu yapın, tartışmayı başlatın