"Cumhuriyet Bayramımızı gururla ve coşkuyla kutluyoruz"

Eskişehir Ticaret Odası ( ETO ) Başkanı Metin Güler, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

"Cumhuriyet Bayramımızı gururla ve coşkuyla kutluyoruz"

Güler, "Aziz Türk milleti olarak cumhuriyetimizin kuruluşunun 98. yıl dönümünü gururla ve ilk günkü heyecanla kutluyoruz." dedi.

Metin Güler, mesajında şu ifadelere yer verdi:

"Milletimiz, Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün önderliğinde, emsali olmayan mücadelelerle vatanımızı düşman işgalinden kurtarmış; ardından kurulan cumhuriyetle birlikte kendi geleceğini tayin etme hakkını kazanmıştır.

Henüz yeni bir ülke olmasına rağmen Türkiye, Atatürk’ün de dediği gibi “Az zamanda çok büyük işler yapmış”; ticaretten sanayiye, eğitimden sosyal hayata kadar birçok alanda başarılara imza atmıştır. 

Şüphesiz ki bu başarıda milletimizin azmi ve gayreti, çalışkanlığı, gelecek kuşaklara daha gelişmiş ve kalkınmış bir ülke emanet etme arzusu vardır. 

Bugün ülkemizde yaşayan herkesin de bu inanç ve istekle hareket etmesi, Türkiye’yi daha ileri taşımak için çaba göstermesi vatani bir görevdir. 

Eskişehir Ticaret Odası olarak biz bu görevi yerine getirmek, evlatlarımıza daha güçlü bir Türkiye emanet etmek için çalışmaya devam edeceğiz.

Bu duygu ve düşüncelerle, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramımızı coşkuyla ve gururla kutluyor; cumhuriyetimizin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk başta olmak üzere tüm kahramanlarımızı saygıyla, şükranla ve rahmetle anıyoruz."
 

Güncelleme Tarihi: 28 Ekim 2021, 13:26
YORUM EKLE

kayseri avukat - İstanbul evden eve nakliyat - tiktok takipçi satın al - Eskişehir Oto Ekspertiz - evden eve nakliyat - Asansörlü nakliyat - uluslararası evden eve nakliyat - istanbul evden eve nakliyat - Evden eve nakliyat - kırıkkale haber

jojobet - holiganbet - İmajbet - bedava bonus - betvole - betebet - bahis siteleri