Eskişehir 25 °C
Gazi Mağusa'dan Büyükerşen'e ziyaret

Gazi Mağusa'dan Büyükerşen'e ziyaret

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Gazi Mağusa Kaymakamı Kemal Serpal, Akdoğan Belediye Başkanı Ahmet Latif, Paşaköy Belediye Başkanı Habil Tülücü ve köy muhtarları, Büyükşehir Belediye Başkanı Büyükerşen’in başarılı projelerini incelemek üzere Eskişehir’e geldi.


  • Facebookta Paylaş

Kıbrıs’tan Eskişehir’i gezmeye gelen Gazi Mağusa Kaymakamı Kemal Serpal, Akdoğan Belediye Başkanı Ahmet Latif, Paşaköy Belediye Başkanı Habil Tülücü ve köy muhtarları Büyükşehir Belediye Başkanı Büyükerşen’in konuğu oldular.  

Büyükşehir Belediye Meclisi’nde  Kıbrıs’tan gelen konuklarını kabul eden Büyükşehir Belediye Başkanı Büyükerşen, ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederek, KKTC’de Girne ve Lefkoşa ile ‘Kardeş Şehir’ olduklarını söyledi. Gazi Mağusa Kaymakamı Kemal Serpal, Akdoğan Belediye Başkanı Ahmet Latif, Paşaköy Belediye Başkanı Habil Tülücü Başkan Büyükerşen’in Kıbrıs’ta çok sevildiğini belirterek, “Eskişehir’i bambaşka bir şehir haline getirdiniz. Bizler de güzel Eskişehir’i ve projelerinizi yerinde görmek için geldik. Sizi Gazi Mağusa’ya davet ediyoruz” dediler. Gazi Mağusalı konuklar Başkan Büyükerşen’e bölgelerine özgü hediyeler sundular.

  • 1

Henüz yorum yok, ilk yorumu yapın, tartışmayı başlatın