Odunpazarı’na bir ödül de Sağlıklı Kentler Birliği’nden

Hayata geçirdiği projelerle Odunpazarı’nın adını tüm Türkiye’ye duyuran Odunpazarı Belediyesi, Sağlıklı Kentler Birliği tarafından bu yıl 12’incisi düzenlenen “Sağlıklı Şehirler En İyi Uygulama Yarışması”nda juri özel ödülünü kazandı.

Odunpazarı’na bir ödül de Sağlıklı Kentler Birliği’nden

Odupazarı Belediyesi’nin de üyesi olduğu Sağlıklı Kentler Birliği tarafından 12’incisi düzenlenen “Sağlıklı Şehirler En İyi Uygulama Yarışması”nın kazananları belli oldu. 32 üye belediyenin 84 projeyle yer aldığı yarışmada, Odunpazarı Belediyesi “2021 Sağlıklı Şehirler En İyi Uygulama” kategorisinde Arıköy Projesi ile jüri özel ödülüne layık görüldü. 

BALLAR HALK MARKET İLE İHTİYACI OLAN VATANDAŞLARA ULAŞTIRILIYOR

Arıköy, ülke ortalamasının altında seyreden bal üretimini artırmak için, Eskişehir’in Akpınar mahallesinde 35 dönümlük bir alan üzerine kuruldu. Arıcılık için gerekli olan botanik bilgisinden, temel ve ileri düzey arıcılığa, kovan bilgisinden pazarlama stratejilerine kadar birçok konuda teorik ve pratik eğitimin verildiği Arıköy’de, uygulamalı ve teorik olarak dünyada ve ülkemizde uygulanan en gelişmiş arıcılık teknikleri öğretiliyor. Arıköy’den elde edilen ballar ise Halk Market aracılığı ile ihtiyaç sahibi vatandaşlara ulaştırılıyor. 

YORUM EKLE

kayseri avukat - İstanbul evden eve nakliyat - tiktok takipçi satın al - Eskişehir Oto Ekspertiz - evden eve nakliyat - Asansörlü nakliyat - uluslararası evden eve nakliyat - istanbul evden eve nakliyat - Evden eve nakliyat - kırıkkale haber

jojobet - holiganbet - İmajbet - bedava bonus - betvole - betebet - bahis siteleri