Odunpazarı'nda can dostlar için örnek iş birliği

Hayvan dostu uygulamaları ile dikkatleri üzerine çeken Odunpazarı Belediyesi, sokakta yaşayan hayvanlar için çeşitli sivil toplum örgütleri, kurum ve kuruluşlarla iş birliği yapmaya devam ediyor.

Odunpazarı'nda can dostlar için örnek iş birliği

Odunpazarı Belediyesi Kırsal Hizmetler Müdürlüğü son olarak Eskişehir Atatürk Lisesi Hayvanları Sevme ve Koruma Kulübü ile ortak bir çalışmaya imza attı. 

Eskişehir Atatürk Lisesi Hayvanları Sevme ve Koruma Kulübü öğrencileri ahşap paletleri dönüştürerek yaptıkları 2 adet köpek kulübesini, imzaladıkları sözleşme ile Odunpazarı Belediyesi’ne bağışladı. Kulübeler, Sümer Mahallesi Kanlıkavak mevkiine Kırsal Hizmetler Müdürlüğü ekipleri tarafından yerleştirildi. Odunpazarı Belediyesi ile Eskişehir Atatürk Lisesi Hayvanları Sevme ve Koruma Kulübü arasında yapılan sözleşmeye göre, kulübelerin bakımları ile kulübelerdeki köpeklerin beslenme ihtiyaçlarını kulüp üyeleri üstlenecekler. 

Odunpazarı Belediyesi Kırsal Hizmetler Müdürlüğü yetkilileri, sokak hayvanlarına doğayla uyumlu sürdürülebilir bir yaşam sunma gayesiyle hareket ettiklerini söyledi. Kendilerine destek veren Eskişehir Atatürk Lisesi Hayvanları Sevme ve Koruma Kulübü öğrencilerine teşekkür eden yetkililer, hayvanların, soğuk ve sıcak havalardan etkilenmemesi için bazı parklara köpek ve kedi kulübeleri yerleştirdiklerini belirterek hayvanlar için gerçekleştirdikleri çalışmalara devam edeceklerini vurguladı.

Güncelleme Tarihi: 29 Ağustos 2021, 18:22
YORUM EKLE

kayseri avukat - İstanbul evden eve nakliyat - tiktok takipçi satın al - Eskişehir Oto Ekspertiz - evden eve nakliyat - Asansörlü nakliyat - uluslararası evden eve nakliyat - istanbul evden eve nakliyat - Evden eve nakliyat - kırıkkale haber

jojobet - holiganbet - İmajbet - bedava bonus - betvole - betebet - bahis siteleri