adscode
adscode
adscode
adscode
  • BIST 100 0,57% 102.715
  • Dolar -0,42 5,27
  • Euro -0,59 5,93
  • Altın 0,69 223,07
adscode
adscode
Sarısungur ve Doğankaya mahalleleri yollarına kavuşuyor

Sarısungur ve Doğankaya mahalleleri yollarına kavuşuyor

Doğan; "Belediyelerin sorumluluğunda olmasına rağmen yıllardır çözülmeyen Sarısungur ve Doğankaya mahallelerinin yol sorununu Valimiz ve AK Parti milletvekillerimizle çözdük"


  • Facebookta Paylaş

AK Parti Odunpazarı İlçe Başkanı Volkan Doğan, belediyelerin sorumluluğunda olmasına rağmen yıllardır çözülmeyen Sarısungur ve Doğankaya mahallelerinin yol sorununu, Vali Özdemir Çakacak ve AK Parti milletvekilleriyle çözdüklerini bildirdi.

Doğan, yaptığı yazılı açıklamada, Sarısungur ve Doğankaya muhtarları ile mahalle sakinlerinin yıllardır dile getirdikleri yol sorununu çözüme kavuşturuyor olmanın mutluluğunu yaşadıklarını kaydetti.

"Belediyelerin sorumluluğunda olmasına rağmen yıllardır çözülmeyen Sarısungur ve Doğankaya mahallelerinin yol sorununu Valimiz ve AK Parti milletvekillerimizle çözdük." ifadesini kullanan Doğan, şöyle devam etti:

"Bu yolun yapılmaması vatandaşlara büyük sıkıntı yaratıyordu. Bizler de bu sorunu her zaman dile getirdik, çözüm yolları aradık. Sağolsunlar, Sayın Valimiz ve AK Parti milletvekillerimiz ile Sarısungur ve Doğankaya mahallelerinin bu sorununu İçişleri Bakanlığı'nın da onay vermesiyle çözdük. Bunun sonucunda Eskişehir Valiliği Yatırım İzleme ve Koordinasyon Başkanlığı 5 kilometrelik yolun stabilize edilmesi için çalışmalarını başlattı. Vatandaşlarımızın sorunlarının çözülmesi ve yıllardır yapılmayan bu yolun artık yapılması gerekiyordu. Her zaman Sarısungur ve Doğankayalı hemşehrilerimizin her türlü ihtiyaç ve sorununun yakından takipçisi olacağız."

Sarısungur Mahallesi Muhtarı Muharrem Ünlü ve Doğankaya Mahallesi Muhtarı Ayhan Demirkol da yıllardır yaşadıkları büyük bir sıkıntının çözüme kavuştuğunu, yapılan çalışmadan dolayı büyük bir memnuniyet duyduklarını dile getirdi.

 

  • 1

Henüz yorum yok, ilk yorumu yapın, tartışmayı başlatın