Şatoda Çocuklar İçin Klasik Müzik Konseri Verildi

Şatoda Çocuklar İçin Klasik Müzik Konseri Verildi

Çocuklara klasik müziği erken yaşta sevdirmek amacıyla başlayan ve bir süredir online olarak gerçekleştirilen Şatoda Müzik Konserleri, Masal Şatosu’nun açık alanında çocuklar ve sanatseverlerle buluştu. 

Pandemi nedeniyle sadece giriş ve teras katı hizmete açık olan Masal Şatosu,  çocukları açık alan etkinlikleriyle buluşturmaya devam ediyor. Masal Şatosu, düzenlediği Şatoda Müzik etkinlikleriyle de çocuklara klasik müzik sevgisi aşılıyor. Bu kapsamda son olarak gerçekleştirilen Viyolonsel Kuarteti Konserinde, Doç. Dr. Asu Perihan Karadut, Rüştücan Güngör, Ece Şensin, Gupse Şevval Aydın, İrem Su Bıçakcı ve Ece Berra Yönlüer birbirinden özel eserleri çocuklar ve klasik müzik severler için seslendirdiler.

Konsere, Sazova Bilim ve Kültür Parkı’na ziyarete gelen sanatseverler büyük ilgi gösterirken, sanatçılar seyircilerle buluşmaktan büyük keyif aldıklarını dile getirdiler. Sanatçılar aynı zamanda kendilerine bu imkanı veren başta Prof. Dr. Yılmaz Büyükerşen olmak üzere tüm Eskişehir Büyükşehir Belediyesi yetkililerine  teşekkürlerini söylediler. 

YORUM EKLE

kayseri avukat - İstanbul evden eve nakliyat - tiktok takipçi satın al - Eskişehir Oto Ekspertiz - evden eve nakliyat - Asansörlü nakliyat - uluslararası evden eve nakliyat - istanbul evden eve nakliyat - Evden eve nakliyat - kırıkkale haber

jojobet - holiganbet - İmajbet - bedava bonus - betvole - betebet - bahis siteleri