Eskişehir 31 °C
"Kurtlar Vadisi Vatan" filminin galası yapıldı

"Kurtlar Vadisi Vatan" filminin galası yapıldı

"Kurtlar Vadisi Vatan" filminin tanıtımı için Eskişehir'e gelen oyuncular Necati Şaşmaz ve Cahit Kayaoğlu hayranlarıyla buluştu.


  • Facebookta Paylaş

Yönetmenliğini Serdar Akar'ın üstlendiği, 15 Temmuz'daki darbe girişimini konu alan filmin oyuncuları Şaşmaz ve Kayaoğlu, Eskişehir'deki bir alışveriş merkezinde sevenleriyle bir araya geldi.

Hayranlarının yoğun ilgi gösterdiği filmin başrol oyuncusu Şaşmaz, lise öğreniminin bir bölümünü Eskişehir'de yaptığını kaydetti.

"Kurtlar Vadisi" dizisine uzun bir ara verdiklerini ifade eden Şaşmaz, "Bu sırada 'Kurtlar Vadisi Vatan' filmini yaptık. Filmden sonra 2018 yılının ocak ya da şubat aylarında 'Kurtlar Vadisi Kaos' dizisiyle ekranlarda olacağız. 15 Temmuz gecesi gazi olanlara acil şifalar, şehitlerimize Allah'tan rahmet, yakınlarına da başsağlığı diliyoruz. 15 Temmuz darbe girişiminin perde arkasında sınırlarımızda gerçekleşen bazı planların olduğunu duyarak bu filmi yaptık. Filmi herkesin izlemesini tavsiye ediyorum." diye konuştu.

Cahit Kayaoğlu da "Kurtlar Vadisi Vatan"ın yüreği vatan sevgisiyle dolu insanların filmi olduğunu dile getirdi.

Konuşmaların ardından 15 Temmuz Milli İrade ve Demokrasi Derneği (MİDDER) Eskişehir Şubesi Başkanı İbrahim Mehmet Ünal, Şaşmaz'a plaket verdi. 

Daha sonra oyuncular, filmi vatandaşlarla izledi.

Haber İçin Oy Kullanmak İstermisiniz?

Henüz yorum yok, ilk yorumu yapın, tartışmayı başlatın