Elektroterapi İstanbul – EMSLIM İstanbul

Bölgesel yağlarınızdan şikayetçi misiniz? Selülit probleminiz mi var? Ne yaparsanız yapın bu iki rahatsızlıktan kurtulamıyor musunuz? Elektroterapi ve EMSLIM tam size göre!

Elektroterapi Nedir?

Elektroterapi, henüz çok yeni olan ancak buna karşılık adını başarmış bulunan bir zayıflama yöntemidir. Bu yöntemin daha 16 Haziran 2013 tarihinde bulunduğunu söylemek mümkündür. Yöntemi keşfeden kişi ise Alison Stellner’dir.

Sarkmış, güçsüzleşmiş ve yağlanmış kasların toparlanmasını mümkün kılan elektroterapi yöntemi, cildin ve cilt aldı dolaşımının arttırılmasını da, kalitenin artmasını da mümkün kılmıştır. Buna ek, söz konusu uygulamanın mevcut bölgeyi kısa sürede sıkılaştırdığını söylemek de mümkündür. Vücutta çeşitli nedenlere bağlı olarak yağ dokularının biriktirdiği yerlerde, pasif jimnastik adı verilen jimnastik türünü yaptırarak ve bu sayede lenfatik dolaşımı hızlandırarak incelme sağladığı görülmektedir. Bu teknik gerçekleştirilirken kullanılan “pasif jimnastik”, vücuda yerleştirilen elektrotların doğru akımlar ile çalıştırılmasıyla gerçekleştirilmektedir.

Elektroterapi Nasıl Etki Sağlar?

Elektroterapi İstanbul işlemini yaptıracak olan kişilerin merak ettiği en temel unsur, söz konusu uygulamanın nasıl etki sağladığıdır. Uygulamanın sarkık, gevşemiş ve yağlanmış kasların sıkılaşmasını ve söz konusu yağlardan kurtulmasını mümkün kıldığı yukarıda belirtilmiştir. Uygulamanın söz konusu durumları sağlamasını mümkün kılan uygulama tekniği ise aşağıda verildiği gibidir.

Elektroterapi uygulaması yapılırken kılcal damarlarda hem vazodalitasyon adı verilen genişleme hem de lipoliz adı verilen yağ yakımı işlemi gerçekleştirilir. Bu uygulama esnasında, dokulara ısı uygulanır. Meydana gelen bu yüzeysel ısınma, hem metabolizmanın hem de kan dolaşımının artmasını mümkün kılar. Bu sayede lenfatik dolaşım da ideal boyuta çekilmiş olunur.

Elektroterapi Uygulama Süreci Nasıldır?

Elektroterapi, tam anlamı ile spa rahatlığında bir uygulamadır. Bu uygulama da tıpkı spada olduğu gibi rahat ve sakin bir ortamda gerçekleştirilir. Bu rahat ve sakin ortam ise kişinin de rahatlayıp sakinleşmesini mümkün kılar. İşlem gerçekleştirilmeden önceki ilk tedavide, kişinin tartılma ve ölçülme işlemleri gerçekleştirilir; vücut yağ analizi yapılır. Bu, işlem sonrası analiz için gereklidir. gerekli ölçüm ve tartılmalar yapıldıktan sonra ise işleme başlanır. İşlem, yaklaşık 45 ila 60 dakika arası sürer. Seans sayısı ve işlem süresi kişiye göre değişiklik göstermek ile birlikte, genelde 6 haftadır. Yani, kişilerin altı hafta boyunca haftada 2 veya 3 kez olmak şartı ile Elektroterapi İstanbul işlemini yaptırmaları mümkündür.

EMSLIM Nedir?

EMSLIM, vücutta bulunan kasların yoğun miktarda uyarıldığı, kasıldığı ve bu hususta kas yapımının desteklendiği bir işlemdir. Bu işlemin etkisini kas yapımı ile sınırlandırmak mümkün değildir. Söz konusu işlemin aynı zamanda yağ yakımını da desteklediğini söylemek mümkündür.

EMSLIM uygulaması, yüksek etki oranına sahip bir uygulamadır. Bu uygulamanın yapıldığı yarım saat içerisinde gösterdiği etki, 20.000 mekik çekmiş bir kişinin göreceği etki ile aynı boyuttadır. Yani yarım saat EMSLIM işlemi görmek ile 20.000 mekik çekmek eşdeğer niteliktedir. İşlemin etki oranının daha net anlaşılabilmesi için şu sayısal veri örneğinin verilmesi mümkündür: yarım saat boyunca EMSLIM yaptıran bir kişinin % 18 oranında kas kütlesini arttırdığı, % 21 oranında ise yağ dokusunu azalttığı görülmektedir. Yani EMSLIM ile  % 18 oranında kas oluştururken % 21 oranında yağ yakmak mümkündür.

EMSLIM uygulamasını bu denli tercih edilir kılan en önemli unsur, etki süresidir. EMSLIM İstanbul uygulaması üzerine araştırma yapan kişilerin de en merak ettiği şey budur. Bu hususta şunu söylemek mümkündür; söz konusu uygulama, gerçekleştirildiği andan itibaren etkisini gösteren bir uygulamadır.

Bölgesel yağlarından kalıcı ve etkili bir şekilde kurtulmak isteyen kişilerin, Beautyderm ile iletişime geçmesi mümkündür

Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.