adscode
adscode
adscode adscode adscode
adscode adscode
Eskişehir 17 °C
adscode
adscode
adscode
Ankara'dan Eskişehir'e madalyalar ile döndüler

Ankara'dan Eskişehir'e madalyalar ile döndüler

Büyükşehir Gençlik ve Spor Kulübü yüzücüleri, Ankara’da düzenlenen 11-12 Yaş Ulusal Gelişim Projesi 2. Etap Bölge müsabakalarında madalyaların sahibi oldu.


  • Facebookta Paylaş

Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü yüzücüleri, Ankara’da düzenlenen 11-12 Yaş Ulusal Gelişim Projesi 2. Etap Bölge müsabakalarında büyük başarılara imza attılar.  Eskişehir, Aksaray, Ankara, Bartın ve Konya illerinden 30 kulüp ve 155 yüzücünün katıldığı müsabakalarda Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü sporcuları federasyonun belirlediği barajları geçerek ve bayrak yarışlarında da dereceye girerek madalyalara kulaç attı. Bayrak yarışlarında 4 * 50 karışık erkek yarışlarında 2006 takımı birinci olurken 2007 takımı üçüncü oldu. 4 * 100 serbest bayrakta ise 2006 ve 2007 takımları ikinci olarak madalyaların sahibi oldular.

Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü yetkilileri, sporcularına ve ailelerine teşekkür ederek, her branşta başarılı sporcular yetiştirmenin mutluluğunu yaşadıklarını ifade ettiler.

Büyükşehir Belediyesi ayrıca Ankara’da düzenlenen 11-12 Yaş Ulusal Gelişim Projesi 2. Etap Bölge müsabakalarında Eskişehir’i temsil eden 5 spor kulübüne ulaşım desteği sağladı. Kulüp yöneticileri ve sporcuları da bu destekten dolayı Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen’e teşekkür etti.

  

 

  • 1

Henüz yorum yok, ilk yorumu yapın, tartışmayı başlatın