Eskişehir 31 °C
Eskişehirspor taraftarı iftarda buluştu

Eskişehirspor taraftarı iftarda buluştu

Eskişehir Büyükşehir Belediye ve Turkcell işbirliği ile her yıl gerçekleştirilenEskişehirspor Taraftarlar Birliği iftarında, yaklaşık 7 bin kişi oruçlarını açtı.


  • Facebookta Paylaş

Adalar Bölgesinde Porsuk Çayı kenarına kurulan yüzlerce masada buluşan Eskişehirspor taraftarı geleneksel iftarda, birlik, beraberlik ve şampiyonluk için dua ettiler.

İftara CHP Milletvekili Jale Nur Süllü, Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt,Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Oğuzhan Özen,  Eskişehirspor Taraftarlar Birliği Başkanı Murat Diri, Eskişehirspor Teknik Direktörü Fuat Çapa ve Eskişehirsporlu futbolcular da katıldı.

İftar sonrası konuşan Eskişehirspor Taraftarlar Birliği Başkanı Murat Diri, “Toplumu bir araya getiren ve birlik ve beraberliğimize katkı sağlayan manevi günlerde bizleri iftar yemeği ile bir araya getiren Büyükşehir Belediyesi’ne ve Turkcell’e teşekkür ederim” dedi.

Anadolu’da futbolun bir efsanesi olan Eskişehirspor’un eski güzel günlerine döneceğini inandığını belirten Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Oğuzhan Özen, “Bu sezonun zorluklarıyla mücadele eden, alın teri döken Eskişehirspor efsanesini yüreklerinde yaşatan, başta genç futbolcularımız olmak üzere, Teknik Direktör Fuat Çapa ve vefakâr taraftarlarımıza en içten sevgi ve saygılarımı sunuyorum. Herkese hayırlı Ramazanlar diliyorum” dedi.

İftar sonrası Sema gösterisini izleyen Eskişehirliler daha sonra ise Eskişehirspor tribünlerinin vazgeçilmezi Bando Es Es’in kısa konserinde, hep birlikte Eskişehirspor marşlarını büyük bir coşkuyla söylediler.

Haber İçin Oy Kullanmak İstermisiniz?

Henüz yorum yok, ilk yorumu yapın, tartışmayı başlatın