Eskişehir 23 °C
Eskişehirspor'da kongre öncesi flaş karar

Eskişehirspor'da kongre öncesi flaş karar

Osman Taş ve Mustafa Topkaya Eskişehirspor kongresinde birlikte hareket etme kararı aldı. Taş konu ile ilgili yaptığı açıklamada, “Mustafa Topkaya ile projelerimiz hakkında karşılıklı görüş alış verişinde bulunduk. Amaç Eskişehirspor’un daha iyi yerlere gelmesi” dedi.


  • Facebookta Paylaş

Osman Taş konu ile ilgili yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi, “Bildiğiniz üzere Eskişehirspor’umuzda kongre kararı alındıktan sonra adaylığımı açıklamıştım. Bu süreçte Eskişehirspor için sürdürülebilir projeler üzerinde çalışmaya başladık. Her ne kadar büyük bir borç yükü ile karşı karşıya olsak da dürüst, disiplinli ve şeffaf bir ekiple bu yükü kaldırabileceğimizi düşündük. Bugüne kadar kulüpte başkanlık ve yöneticilik yapmış tüm arma sevdalılarının emeklerine saygı duyuyoruz. Ama artık bizlerin önünün açılması gerektiğini çok net bir şekilde görüyoruz. Tarihi başarılarla dolu bu kulübün hak ettiği yerlere gelebilmesi için bizler çok inançlıyız” dedi.

"Amaç Eskişehirspor’un daha iyi yerlere gelmesi": Taş, “18 Ocak’ta yapılan kongrede Kaan Ay’ın rakibi olarak seçime giren Mustafa Topkaya ile projelerimiz hakkında karşılıklı görüş alış verişinde bulunduk. Amaç Eskişehirspor’un daha iyi yerlere gelmesi. Bu nedenle biz Eskişehirspor sevdalıları bir araya gelip konuşabilmeliyiz. Kavgalar, kırgınlıklar bize hiçbir şey kazandırmaz. Birlik ve beraberlik ruhuyla hareket etmeli hep birlikte kulübün geleceğini inşa etmeliyiz. Çünkü bu kulüp hepimizin. Mustafa beyin de ciddi projeleri var. Ben de kendisine projelerimi anlattım. Değerlendirdik. Olumlu karşıladı. Bu nedenle 30 Mayıs Perşembe günü yapılacak kongrede birlikte hareket etme kararı aldık. Benim başkanlığımda oluşturduğumuz listeyle genel kurula gireceğiz. Projelerimizi ve yönetimimizi yarın bir basın toplantısıyla kamuoyu ile paylaşacağız. Süreçte gösterdiğiniz ilgi ve destek için teşekkürler”

Haber İçin Oy Kullanmak İstermisiniz?

Henüz yorum yok, ilk yorumu yapın, tartışmayı başlatın