Eskişehir 25 °C
Kaan Ay; "Futbolcularımızdan galibiyet bekliyorum"

Kaan Ay; "Futbolcularımızdan galibiyet bekliyorum"

Spor Toto 1. lig’in 28. haftasında cumartesi günü karşılaşacağı Osmanlıspor Fk. maçı öncesi Eskişehirspor takımı, yönetim kurulu üyeleri, taraftar liderleri birlik ve beraberlik yemeğinde bir araya geldi


  • Facebookta Paylaş

Spor Toto 1. lig’in 28. haftasında cumartesi günü karşılaşacağı Osmanlıspor Fk. maçı öncesi Eskişehirspor takımı, yönetim kurulu üyeleri, taraftar liderleri birlik ve beraberlik yemeğinde bir araya geldi.

Takıma olan güvenlerini dile getiren Kulüp başkanı Kaan Ay, “Osmanlıspor Fk. karşısında futbolcularımızdan sizden galibiyet bekliyorum” dedi.

Eskişehirspor Teknik Direktörü Fuat Çapa ise "Daha önce burada Osmanlıspor Fk. karşısında galip geldik yine aynı başarıyı gösterebiliriz” yeter ki buna yürekten inanalım" dedi.

ETB tribün lideri Murat Diri ise yaptığı açıklamada “Türkiye’ye örnek olmuş taraftarlarımız her zaman takımımızın yanında biz sizlere inandık, güvendik, Osmanlıspor Fk. karşısında galip geleceğinizden hiç şüphemiz yok"dedi. Takım kaptanı Sezgin Coşkun “Osmanlıspor karşısında galip gelerek kötü gidişe son vermek istiyoruz” dedi.

Öte yandan bugün yönetim kurulu, altyapı takımlarından U 17 ve U 19 takıma mangal partisi verdi.

 

  • 1

Henüz yorum yok, ilk yorumu yapın, tartışmayı başlatın