İmtiyaz Sahibi

Şahin Çanak
[email protected]


Sorumlu Yazı İşleri Müdürü

Saadet Yörükçü Kefal
[email protected]


Genel Koordinatör

Çağdaş Özyazıcı
[email protected]


Hukuk Danışmanı

Av. Hasan Singil


Yönetim Yeri Adresi

Yenikent Mahallesi, Küme Evleri, 62/C2 Blok Kat: 1 Daire: 2 Odunpazarı/ESKİŞEHİR


İletişim Telefonu

0 534 666 13 56


Kurumsal E-Posta Adresi

[email protected]


Elektronik Tebligat Adresi

15225-22285-57923


Yer Sağlayıcı Adı ve Adresi

TE Bilişim Yazılım İnternet Kiralama Hiz. San. Tic. Ltd. Şti.

Halkalı Merkez Mahallesi, Halkalı Caddesi,
No: 281/23-19 Halkalı/İSTANBUL

Sebahattin Zaim Üniversitesi Teknopark Binası Küçükçekmece/İSTANBUL

Eskişehir Haber26, İhlas Haber Ajansı (İHA) abonesidir.


YASAL UYARI

© Copyright 2016 eskisehirhaber26.com tüm hakları saklıdır. Yazılı ve görsel olarak derlenmiş paylaşımların tamamı telif hakları dahilinde eskisehirhaber26.com'a aittir. Yayınlanmış olan her türlü materyal 5846 numaralı telif hakları kanunu kapsamında koruma altına alınmıştır. Yazı, ses, resim ve video gibi içeriklerin çoğaltılması veya başka bir yayın organı aracılığı ile dağıtılması suç unsuru sayılacaktır.


GİZLİLİK İLKELERİ

Bu metin, gizlilik ilkeleri ile alakalı bilgilendirme amacıyla oluşturulmuştur. eskisehirhaber26.com web adresi üzerinden yapacağınız yorumlarda  kişisel bilgileriniz sizin bilginiz dahilinde kayıt altına alınmaktadır. Bu bilgiler yaptığınız yorum veya kayıt işlemleri ile ilgili size gönderilecek bilgilendirme iletilerinde kullanılır. Yasal bir zorunluluk olmadığı sürece bilgileriniz kesinlikle 3. şahıslarla paylaşılmaz.

eskisehirhaber26.com’daki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Bu tür yönlendirilmiş sayfalar ile ilgili eskisehirhaber26.com, herhangi bir yasal sorumluluk taşımaz. Ziyaretçiler, yönlendirilen sayfanın gizlilik ve diğer politikalarını gözden geçirmelidir. Bu site basın meslek ilkelerine uymaya söz vermiştir. Görüş, öneri ve şikayetleriniz ile ilgili iletişim sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.


PRIVACY POLICY

This text has been prepared only for informational purposes about the privacy principles. Your personal information is stored within your consent when you register or make comments on eskisehirhaber26.com. This information derived from the registration and comments will be used for the informational messages to be sent to you. Your information will not be revealed to 3rd Parties unless there is no legal obligation.

External links on eskisehirhaber26.com are opened on a new page. eskisehirhaber26.com does not bear any legal liability with such directed pages. The visitors should review the privacy and other policies on the directed pages. This website promised to comply with the press professional principles. You can contact us from contact page about your opinions, suggestions, and complaints.