Tepebaşı Belediye Başkanı Ahmet Ataç, 31 Mart Mahalli İdareler Seçimleri öncesinde gerçekleştirdiği ilçe ziyaretlerini sürdürüyor.

Başkan Ataç, Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Sivrihisar İlçe Başkanı Faruk Ertaş, CHP’nin Sivrihisar Belediye Başkan Adayı Habil Dökmeci ile birlikte pazarcı esnafını ziyaret ederek, bol kazançlar diledi. Pazar ziyareti esnasında alışveriş yapan vatandaşlarla da bol bol sohbet eden Ataç, istek ve önerileri dinledi.

Ziyaretlerine ilişkin değerlendirmelerde bulunan Başkan Ataç, “Tepebaşı’mızın yanı sıra Eskişehir’imizin diğer ilçelerinde de esnafımızla ve vatandaşlarımızla bir araya gelmeyi sürdürüyoruz. Halkımızla iç içe olmak onlarla doğrudan temas etmek bana büyük mutluluk veriyor. Bugün de baba ocağım Sivrihisar ilçesini ziyaret ettik. Hoş karşılamalarından ve misafirperverliklerinden ötürü bütün Sivrihisarlı hemşehrilerime şükranlarımı sunuyorum. Sivrihisarlılarla bol bol sohbet ettik, isteklerini dinledik. Belediye Başkan Adayımız Habil Dökmeci, enerjisiyle, projeleriyle, heyecanıyla Sivrihisar’ı CHP belediyeciliğiyle, sosyal demokrat belediyecilikle tanıştıracak. Bizler de 20 yıllık deneyimimiz ve tecrübemizle kendisinin yanındayız” dedi.

Seçim iletişim merkezini ziyaret etti

Esnaf ziyaretinin ardından Sivrihisar Belediye Başkan Adayı Habil Dökmeci’nin seçim iletişim merkezini ziyaret eden Başkan Ataç, burada yapılan seçim çalışmaları hakkında bilgi aldı.