Mahalle kahvesinde köylülerin talep ve sıkıntılarını dinleyen ve ilçede gerçekleştirecekleri projeleri anlatan CHP heyeti, 31 Mart’ta yapılacak seçimlerinde belediye başkan adayları için destek istedi.  CHP’li Çakırözer, “Eskişehir’imizde ve Beylikova’mızda sizlerin teveccühü ile seçeceğimiz CHP’li belediye başkanlarımızla süt diyarında hayvancılığı, tarımı hak ettiği şekilde canlandıracağız. Beylikova’mız kazanacak, Eskişehir’imiz kazanacak” dedi.

KÖYLERDE VATANDAŞLARLA BULUŞTULAR

CHP Beylikova ilçe teşkilatı, Milletvekili Utku Çakırözer ile ilçe köylerinde vatandaşlarla buluştu. CHP Milletvekili Utku Çakırözer, CHP Beylikova Belediye Başkan Adayı Hakan Karabacak, İlçe Başkanı Yusuf Baykara ve ilçe örgütü Aşağıdudaş ve Yukarıdudaş mahallelerinde vatandaşlarla bir araya geldi. Köy kahvelerinde muhtarlar ve bölge halkının sıkıntı ve taleplerini dinleyen heyet, CHP’nin Beylikova’da hayata geçireceği projelerini anlattı. 

ÜRETENİ DESTEKLEYECEK, BESİCİLİĞİ GELİŞTİRECEĞİZ

CHP Beylikova Belediye Başkan Adayı Hakan Karabacak, hayata geçireceği projeleri şöyle anlattı: “Atıl vaziyette kalmış besi organize sanayi bölgemizi hayvancılıkla uğraşan hemşehrilerimiz için cazip hale getireceğiz. Yem fabrikası başta olmak üzere üretimi destekleyecek projeler hayata geçirileceğiz. Belediyemiz bünyesinde küçükbaş ve büyükbaş damızlık üretim çiftlikleri ve Süt Entegre Tesisi kuracağız. Kadın kooperatifleri kuracak, halk ekmeği Beylikova’ya getireceğiz. Eskişehir’de merkezde olduğu gibi, Beylikova’mızda da sosyal belediyeciliği hayata geçireceğiz.”

“BEYLİKOVA KAZANACAK”

31 Mart’ta yapılacak seçimlerde partisinin adaylarına destek isteyen CHP Milletvekili Utku Çakırözer ise, “Süt diyarımız Beylikova’mızda çiftçilerimiz, besicilerimiz yanlış tarım politikaları, artan maliyetler nedeniyle üretime küstürülmüş durumda. Cumhuriyet Halk Partisi olarak belediye başkan adayımızın projeleri hazır. Beylikova’mızda Belediye Başkan Adayımız Hakan Karabacak, Eskişehir’de Büyükşehir Belediye Başkan Adayımız Ayşe Ünlüce ile 31 Mart’tan sonra hayata geçireceğimiz projelerle, üretim tesisleriyle bu topraklarda besicilerimizi destekleyecek ve tarımı, hayvancılığı yeniden canlandıracağız. Beylikova’mız kazanacak, Eskişehir’imiz kazanacak” dedi.