Bilecik'teki vatandaşlar için, ev ve iş yerlerinde doğal gaz yerine kullanacakları gaz tüplerinin yeni fiyat tarifesi belirlendi. Son zamanlarda yaşanan zamların ardından güncellenen bu fiyat listesi, vatandaşların hizmetine sunuldu. Bilecik bölgesinde Aygaz, İpragaz ve Milangaz markalarının belirlediği 12 kg mutfak tüpü ve 2 kg piknik tüpü fiyatları şu şekildedir:

Bilecik Bölgesi Aygaz Mutfak ve Piknik Tüpleri Fiyatlandırması

Bilecik'teki vatandaşların alabileceği Aygaz markalı 12 kg'lık mutfak tüpü, önceki dönem zamları sonrası 527 TL oldu. Küçük ölçekteki, 2 kg'lık gri piknik tüpünün fiyatı ise 102 TL olarak açıklandı.

İpragaz Markasının Bilecik'teki Yeni Fiyat Listesi

Öte yandan, İpragaz'ın Bilecik bölgesine özel belirlediği yeni fiyat listesi de duyuruldu. Buna göre, İpragaz marka 12 kg'lık mutfak tüpünün fiyatı 527 TL olarak belirlendi. Piknik ya da küçük ölçekli kullanımlar için uygun olan 2 kg'lık piknik tüpünün fiyatı ise 104 TL oldu.

Milangaz'ın Bilecik Bölgesi Mutfak ve Piknik Tüpü Fiyatları

Bilecik'te bulunan vatandaşların tercih edebileceği bir diğer marka olan Milangaz'ın 12 kg'lık mutfak tüpü için belirlenen fiyat 528 TL oldu. Özellikle piknikçilerin tercihi olan 2 kg'lık piknik tüpleri ise 102,50 TL olarak belirlendi. Yeni fiyatlandırmalarla, Bilecik'teki vatandaşlar ihtiyaçları doğrultusunda bu markaların tüplerini tercih edebilirler.