Eskişehirspor Başkanı ve AK Parti Tepebaşı Belediye Başkan aday adayı Erkan Koca, Emniyet Genel Müdürü Erol Ayyıldız'a Ankara'daki makamında ziyarette bulundu. Bu ziyarette Erkan Koca'ya AK Parti Eskişehir İl Gençlik Kolları Başkanı Av. Musab Tayyib Altınkaynak eşlik etti.

Eskişehir Valisi olduğu dönemde Eskişehirspor ile yakın ilişkileri olan ve Eskişehirspor'a büyük destekler yapan Erol Ayyıldız'a nezaket ziyaretinde bulunan Erkan Koca, resmi sosyal medya hesaplarından yaptığı açıklamada da Emniyet Genel Müdürü Ayyıldız'ın Eskişehirspor'a yaptığı önemli katkılara dikkat çekti.

Eskişehirspor Başkanı ve AK Parti Tepebaşı Belediye Başkan aday adayı Erkan Koca, Emniyet Genel Müdürü Ayyıldız'a gerçekleştirdikleri ziyaret ile ilgili yaptığı sosyal medya açıklamasında;

"Eskişehir Valiliği döneminde, Eskişehirspor’un en önemli sorunu olan Trabzonspor borç dosyasını kapatan,Türkiyenin en kapsamlı alt yapı tesislerinden birini Eskişehirspor'umuza kazandırmada pay sahibi olan Emniyet Genel Müdürümüz Sayın Erol AYYILDIZ beyefendiyi, Av. Musab Tayyib Altınkaynak ile birlikte ziyaret ederek şehrimiz ve Eskişehirspor hakkında istişarelerde bulunduk. Sayın Genel Müdürümüze misafirperverlikleri için teşekkür eder,çalışmalarında başarılarının devamını dileriz." ifadelerine yer verdi.