Haber: Buğrahan Doğangil

Eskişehir Demirspor'un işletmesinde olan ve kulübe gelir sağlayan Eskişehir Demirspor Halı Saha Tesisleri bünyesinde "Demir Izgara" isminde bir fast food işletmesi açıldı. Kokoreçten köfteye birçok ızgara ürün ile konuklarına hizmet verecek Demir Izgara, Eskişehir Demirspor'a ek bir gelir daha sağlayacak. Aynı zamanda halı saha işletmesini ziyaret eden konuklar için lezzetli bir durak olacak Demir Izgara'nın açılış töreni bugün 18.00 sularında yapıldı.

Eskişehir Demirspor Halı Saha Tesisleri'nde yapılan açılışta Eskişehir Demirspor Başkanı Mehmet Ali Hünerlier, MHP Eskişehir İl Başkanı İsmail Candemir, Yunusemrespor Başkanı Osman Taş gibi birçok önemli isim yer aldı. Yunusemrespor futbolcuları ve teknik heyeti ile birlikte ev sahibi Eskişehir Demirspor teknik heyeti ve oyuncuları da açılış töreninde hazır bulundu.

IMG_3683

Eskişehir Demirspor Başkanı Mehmet Ali Hünerlier, Demirspor yönetimi ve tesis personeli son derece kalabalık olan açılış töreninde konuklar ile birebir ilgilendi. Güzel bir atmosferde gerçekleşen Demir Izgara açılışında konuklara yiyecek içecek ikramı da yapıldı.

Demir Izgara Eskişehir Demirspor Halı Saha Tesisleri bünyesinde faaliyetlerine bugün itibariyle başladı.