Haber: Buğrahan Doğangil

Temsilcimiz Eskişehirspor bir diğer Eskişehir temsilcisi Yunusemrespor ile oynadığı ve 2-1 kazandığı lig maçı sonrasında bu hafta sonu karşılaşacağı Sincan Belediyespor maçının hazırlıklarına başladı.

Bölgesel Amatör Lig 6. Grup'ta sezona 3'te 3 yaparak 9 puan ile başlayan ve averajla grupta lider olan Eskişehirspor 4. haftada karşı karşıya geleceği Sincan maçının hazırlıkları için bugün bir araya geldi. Grupta direkt rakibi gibi görünen Sincan Belediyespor'u evinde ağırlayacak olan Eskişehirspor'umuz 4'te 4 yaparak puanını 12 yapmak istiyor. Bu maçı mutlak kazanmak için sahaya çıkacak olan Es Es, Sincan'ı devirerek şampiyonluk yolunda sağlam adımlar atmaya devam etmenin peşinde.

eses sincan 1

Bugün saat 15.00'te Vali Hanefi Demirkol Tesisleri'nde toplanan Eskişehirsporlu futbolcular ve teknik heyet 16.00'da yapılan tek antrenman ile günü tamamladı. Teknik Direktör İbrahim Baş nezaretinde çalışmalara başlayan Es Es'te sakatlığı henüz iyileşmeyen Erkut Şentürk tek eksik konumunda. Burnu kırılan Beytullah Çamurlu ise düz koşulara başladı. Temsilcimizde bu iki futbolcu dışında eksik bulunmuyor.

5 Kasım Pazar, saat 14.00'te Sincan'ı ağırlayacak Eskişehirspor bu maç öncesinde son çalışmasını ise maçtan bir gün önce 14.00'te tamamlayacak.