Eskişehir 27 °C
Gündoğan, koltuğunu çocuklara bıraktı

Gündoğan, koltuğunu çocuklara bıraktı

Mahmudiye Belediye Başkanı İshak Gündoğan, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeniyle bir günlüğüne koltuğunu çocuklara bıraktı.


  • Facebookta Paylaş

Mahmudiye İmam Hatip Ortaokulu öğrencileri Hakan Taşkıran ve Amine Mirace Akkuş, İngilizce Öğretmeni İbrahim Okyay, Okul Müdür Yardımcısı Fatma Doğanyiğit ile birlikte Başkan Gündoğan'ı ziyaret etti.

Bütün öğrencilerin 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nı kutlayan Mahmudiye Belediye Başkanı İshak Gündoğan, kendisini ziyaret eden çocuklara belediyenin sorumlulukları ve çalışmaları hakkında bilgi verdi.

Koltuğu Başkan Gündoğan'dan devralan küçük öğrencilerin başkanlık koltuğundaki ilk talimatı, geri dönüşüm ünitelerinin yaygınlaştırılması oldu. Ayrıca çocuklar için oyun parkların çoğaltılmasını, çevre ağaçlandırmanın yaygınlaştırılması ve çöp kutularının çoğaltılmasını istedi.

Koltuğunu devrettiği küçük öğrenciler nezdinde tüm çocukların 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını tebrik eden Başkan Gündoğan, "Derslerine çok iyi çalışın ve kendinizi her alanda geliştirmek için gayret gösterin. Bol bol Kitap okuyun. Ailesine, sevenlerine, vatanına ve milletine hayırlı evlatlar olarak yetişeceğinizden eminim. Derslerinizde başarılar ve zihin açıklığı diliyorum" ifadelerini kullandı.

Haber İçin Oy Kullanmak İstermisiniz?

Henüz yorum yok, ilk yorumu yapın, tartışmayı başlatın