Odunpazarı’nda vatandaşlar yol ve kaldırım istiyor

Eskişehir’de Odunpazarı bölgesinde bulunan bazı sokak yollarının bakımsız olduğunu belirten vatandaşlar, onarım ve kaldırım çalışması yapılmasını istiyorlar.

Odunpazarı’nda vatandaşlar yol ve kaldırım istiyor

Odunpazarı bölgesinde bulunan Çankaya mahallesinde sokak sokak ayrımcılık yapıldığını iddia eden vatandaşlar asfaltsız ve kaldırım bulunmayan sokaklardan muzdarip. Belediye tarafından çalışma bekleyen vatandaşlar özellikle kış aylarının gelmesiyle bozuk yol ve çamurdan etkilenmek istemiyor.

Çankaya Mahallesi’nde bir sokakta kaldırım ve asfaltlama çalışması yapılırken, yan sokağında yapılmaması dikkat çekiyor. Mahallede bir çok sokakta oluşan büyük çukurlar ve bakımsızlık göze çarpıyor.

Şehir merkezinde asfaltsız sokakların olmasının utanç verici olduğunu ifade eden mahalle sakinlerinden Ayşe Altın, “Mahalle içinde 5 kata imarlı olan alanlar var. Bizim burası 2 kat. Bu adaletsizliği zaten anlamıyoruz. Belediye 5-6 yıldır bir hizmet getirmedi. Yan sokağa asfalt kaldırım yaptılar, buraya çivi çakmadılar. Bizim yerlerimiz tapulu. Neden yapmıyor anlamıyoruz. Kat artırımı yapılmadığı için zaten mağduruz. Seçim öncesini mü bekliyorlar yapmak için” dedi.

Güncelleme Tarihi: 17 Kasım 2021, 15:06
YORUM EKLE

kayseri avukat - İstanbul evden eve nakliyat - tiktok takipçi satın al - Eskişehir Oto Ekspertiz - evden eve nakliyat - Asansörlü nakliyat - uluslararası evden eve nakliyat - istanbul evden eve nakliyat - Evden eve nakliyat - kırıkkale haber

jojobet - holiganbet - İmajbet - bedava bonus - betvole - betebet - bahis siteleri