Eskişehir 32 °C
Sendikacılardan Ahmet Ataç'a ziyaret

Sendikacılardan Ahmet Ataç'a ziyaret

Tepebaşı Belediye Başkanı Dt. Ahmet Ataç, Türk-İş Konfederasyonu’na bağlı sendikaların Eskişehir şube başkanları ile bir araya geldi.


  • Facebookta Paylaş

Tepebaşı Belediye Başkanı Dt. Ahmet Ataç, Türkiye İşçi Sendikaları Konfederasyonu (Türk-İş) bünyesindeki sendikaların Eskişehir şube başkanlarını ve yönetim kurulu üyelerini makamında ağırladı.

Tepebaşı Belediyesi Meclis Salonu’nda gerçekleşen ziyarette Türk-İş Eskişehir Şube Başkanı Orhan Demir, Türkiye Belediye İş Sendikası Şube Başkanı Ahmet Recep Moripek, Türkiye Maden-İş Sendikası Şube Başkanı Yılmaz Ayrancı, Tekgıda-İş Sendikası Şube Başkanı Tarık Hastürk, Şeker-İş Sendikası Şube Başkanı Hamit Dokuzlar ve Tez-Koop-İş Sendikası Şube Başkanı Hasan Hüseyin Yılmaz; Başkan Ataç’a zaferle geride bıraktığı seçimlerden ötürü tebriklerini iletti. Sendikalara ve sendikal örgütlenmeye karşı her zaman emekçinin yanında tavır aldığı için de Başkan Ataç’a teşekkür eden sendika başkanları, gelecek dönem çalışmalarında da başarılar diledi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirterek konuk sendika başkanlarına teşekkür eden Başkan Ataç ise her zaman sendikal mücadelenin ve örgütlenmenin destekçisi olduğunu ve emekçinin yanında yer almaya devam edeceğini vurguladı.

Buluşma, çektirilen hatıra fotoğrafı ile sona erdi.

Haber İçin Oy Kullanmak İstermisiniz?

Henüz yorum yok, ilk yorumu yapın, tartışmayı başlatın