AK Parti Odunpazarı Belediye Başkan Aday Adayı Hasan Hüseyin Köksal, Odunpazarı Belediye Başkanı CHP'li Kazum Kurt'un  en önemli projelerinden biri olan Hamamyolu'ndaki köprüyü topa tuttu.

Resmi sosyal medya hesabı üzerinden bir açıklama yapan AK Partili Köksal, "Güya ödüllü denen ve aldığı ödüllerin uluslararası geçerliliği olmayan, bir takım sponsorluk anlaşmaları neticesinde ödüller aldığı iddia edilen bu köprüyü halkımız yık der ise hemen yıkarız." dedi.

Hasan Hüseyin Köksal'ın hesabından yaptığı açıklamanın tam metni ise şu şekilde;

"Hamamyolunda 2018 de yapımı bitirilen köprüyü, Hamamyolu esnafına referandum yoluyla ne yapacağımızı soracağız. Sonrasında yeni dönemde neler  yapacağımızı ilk başta esnaflarımız görecek.

Ne araç trafiğine ne de yaya trafiğine hiç bir katkısı olmayan tam tersi bölgede ulaşım kaosu oluşturan, üstünden ne araç ne de insanın geçmediği bu ucube köprüyü göreve gelirsek Hamamyolu esnafı ve Odunpazarı bölgesinde yaşayan vatandaşların görüşleri doğrultusunda ne yapacağımıza karar vereceğiz.
 
Güya ödüllü denen ve aldığı ödüllerin uluslararası geçerliliği olmayan, bir takım sponsorluk anlaşmaları neticesinde ödüller aldığı iddia edilen bu köprüyü halkımız yık der ise hemen yıkarız.
 
Üstelik  bu yıkımı, belediye bütçesinden tek kuruş harcanmadan bir hafriyat firması bulup hurda malzeme karşılığında yaptırıp Hamamyolu caddesini eskisi gibi yaşanabilir hale getireceğiz. 

Esnafımız da halkımız da ne derse o olacak."