Network Türkiye’nin Ahmet Can Akdemir koordinatörlüğünde bu yıl, 4.’sünü düzenlediği şehrin ve bölgenin en büyük ödül töreni organizasyonu Eskişehir Başarı Ödülleri sahiplerini muhteşem bir törenle buldu. Jülide Kadıoğlu ve Soner Yüksel’in sunduğu gecede, ünlü sanatçılar Mansur Ark ve Nez de davetlilere unutulmaz bir akşam yaşattı.

Mesleki Başarı Ödülü”nün sahibi Meral Arpacı Akbulut oldu.  Akbulut'a ödülününü MHP İl Başkanı İsmail Candemir takdim etti.

Akbulut, konuşmasında "40 yaşındayım 4 çocuk annesiyim, en büyük kızım üniversteli. Hayatı dolu dolu yaşıyorum. Kadınım, korkmuyorum ellerimi kirletmekten de korkmuyorum. Hem hayvancılık yapıyorum hem hukuk okumaya çalışıyorum. Eski bir sağlıkçıyım. Küçücük bir oğlum var özel gereksinimi var, otizimli. Bu uğurda otizmli ailelere ve özel gereksinimi olan çocuklu ailelere şunları söylüyorum. O kadar güzeller ki onlara baktıkça evet bu benim çocuğum ve ben onun için ne yapabilirim çabasındayım. Tüm kadınlarımıza şunu söylüyorum ellerinizi kirletmekten korkmayın.” diye konuştu.