Haber: Buğrahan Doğangil

Eskişehir'de yerel siyasetin etkin isimlerinden olan Eskişehir Büyükşehir Belediyesi ve Odunpazarı Belediyesi AK Parti Grup Başkan Vekili Murat Özcan, Eskişehir Kahve Festivali'nin son gününde festival alanına geldi. Murat Özcan festivale katılan esnafların standlarını ziyaret etti ve festival alanında kısa bir tur attı.

Murat Özcan'ın ilk olarak ziyaret ettiği stantlardan biri de Eskişehirspor standı oldu. Kulübe gelir sağlamak ve tanıtım yapmak amacıyla Eskişehir Kahve Festivali'nde, 3 gün boyunca alanda olan Eskişehirspor standına gelen Murat Özcan yöneticiler ile bir süre sohbet etti. Daha sonra Eskişehirspor ürünlerinden alan ve kulübe destek olan Eskişehir Büyükşehir Belediyesi ve Odunpazarı Belediyesi AK Parti Grup Başkan Vekili Murat Özcan, bir kez daha Eskişehirspor'a yeni sezonda başarılar diledi.

IMG_2948

Murat Özcan'a Eskişehirspor standını ziyareti sırasında kardeşi Recep Özcan, Eskişehir Kahve Festivali'nin organizatörü olan Ahmet Can Akdemir ve EHA Medya Grup Başkanı Soner Yüksel eşlik etti.

Murat Özcan alana giriş yaptığı anda ESGİAD Yönetim Kurulu Başkanı Ulaş Entok da aynı anda festival alanına geldi. Alanın girişinde karşılaşan iki isim bir süre sohbet etti ve fotoğraf çektirdi.

IMG_2935