İlçe Başkanı Ümit Sezer, İlçe Başkan Yardımcıları Cihan Danış, Ramazan M. Keskin, Yusuf Asutay, Filiz Topaç, Mustafa Kurt, Uygar Güneş Uçar, Funda Özkan, Tunahan Öztürk, İlçe Kadın Kolları Başkanı Lale Şahin ve İlçe Gençlik Kolları Başkanı Özcan Yıldız'ın da içinde bulunduğu heyet ile Ankara'da Türkiye Büyük Millet Meclisi'ne giderek Eskişehir'in AK Partili Milletvekilleri Fatih Dönmez, Prof. Dr. Ayşen Gürcan ve Nebi Hatipoğlu'nu ziyaret ettiler.

Gerçekleşen ziyarete ilişkin açıklamalar yapan AK Parti Odunpazarı İlçe Başkanı Ümit Sezer, "Milletvekillerimizle, Teşkilatımızla, Cumhur İttifakı paydaşlarımızla ve bu davaya gönül veren tüm vatandaşlarımızla bir ve beraberiz. Hep birlikte tek bir hedefe kitlenmiş durumdayız. Kazanacağız." ifadelerinde bulundu.

Başkan Sezer, yaptığı açıklamada şu sözlere yer verdi.

"Odunpazarı İlçe teşkilatımızla birlikte Gazi Meclisi'mizde kıymetli Milletvekillerimizi ziyaret ettik. İlgi, alakaları ve misafirperverlikleri için kendilerine tüm teşkilatım adına teşekkür ediyorum. Geçtiğimiz günlerde İYİ Parti'den AK Parti ailemize katılan kıymetli vekilimiz Sn. Nebi Hatipoğlu'na da tekrardan hayırlı olsun dileklerimi sunuyorum. Bakanlarımız Fatih Dönmez ve Prof. Dr. Ayşen Gürcan ile birlikte Nebi Hatipoğlu vekilimizin de ailemize katılmasıyla gücümüze güç kattık ve katmaya da devam edeceğiz. Milletvekillerimizin destegi Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın takdirleriyle ilçemizde kazanacak bir aday belirlenecek ve tüm teşkilatlarımızla birlikte zafere ulaşmak için gece gündüz demeden çalışacağız. Milletvekillerimizle, Teşkilatımızla, Cumhur İttifakı paydaşlarımızla ve bu davaya gönül veren tüm vatandaşlarımızla bir ve beraberiz. Hep birlikte tek bir hedefe kilitlenmiş durumdayız. Kazanacağız. Biz kazanınca da kimse kaybetmeyecek. Bu vesileyle de 2024 Yerel Seçimleri'nde Odunpazarı Belediye Başkan Aday Adaylığı'na başvuru yapan tüm değerli isimleri bir kez daha tebrik ediyor, ilçemize ve şehrimize hayırlı olmasını temenni ediyorum. Cumhurbaşkanımızın takdir edeceği Odunparı Belediye Başkan Adayımız ve zaten halihazırda çalışmalarını hızla sürdüren teşkilatlarımızla birlikte durmadan, yorulmadan çalışacağız. Odunpazarı'mızı tekrardan hizmet belediyeciliğine inşallah kavuşturacağız."