Kireç Mahallesi’ne yaptığı ziyarette meşaleler ve büyük bir coşkuyla karşılanan Özkan Alp, mahalle kıraathanesinde yaptığı konuşmada, “Odunpazarı merkezinin dışında kalan ama belediyenin hizmet götürmek zorunda olduğu birçok mahallemiz var. Bu mahallelerimiz merkezdeki hizmetten çok uzaktalar. Gözden uzak olunca gönülden ırak olmadığınızı bilmenizi istiyorum. Gönüller yapmak için yola çıktım. Sorunlarınızı biliyorum. Bu sorunları için projelerimiz hazır. 31 Mart’ta yetkiyi aldığımız andan itibaren çalışmaya başlıyoruz. Kireç mahallemizde ve çevre mahallelerde tarımsal sulama ile ilgili sıkıntılar olduğunu biliyorum. Ben bu işi Beylikova’da çözdüm. Devlet Su İşleri Genel Müdürlüğü ile sürekli iletişimde olarak bu sorunu çözdüm. İnşallah Kireç Mahallemiz içinde aynı şekilde DSİ ile birlikte yapacağımız proje neticesinde, tarımsal arazilerimize basınçlı borulu şebeke sistemi kurarak, çok daha ucuza sulama sorununu çözecek. Bu sistemler ile daha ucuza sulama yapacağız. Çiftçimizin sulama maliyetleri düşerken daha etkili sulama ile verimi arttırarak çiftçimize kazandıracağız. Çözüm belli, çözecek belli, desteğinizi bekliyorum. Birlikte çalışacağız ve çiftçimizi kazandıracağız. Siz kazandıkça, Odunpazarı kazanacak” şeklinde konuştu.
Özkan Alp'e coşkulu karşılama
Seçim çalışmaları çerçevesinde yoğun şekilde ziyaretlerine devam eden Cumhur İttifakı Odunpazarı Belediye Başkan Adayı Özkan Alp, Belediye Meclis Üyesi Adayı Metin Öztürk ile ziyaret ettiği Karacahöyük, Yassıhöyük, Yürükkaracaören ve Kireç mahallelerinde coşkuyla karşılandı.
Trend Haberler
![Tarihi eser bulmak için iş makinesiyle kaçak kazı yapan 10 şüpheli suçüstü yakalandı](https://eskisehirhaber26com.teimg.com/crop/250x150/eskisehirhaber26-com/uploads/2024/07/tarihi-eser-bulmak-icin-is-makinesiyle-kacak-kazi-yapan-10-supheli-sucustu-yakalandi.jpg)
Tarihi eser bulmak için iş makinesiyle kaçak kazı yapan 10 şüpheli suçüstü yakalandı
![Seyitgazi ilçesinde sel felaketi](https://eskisehirhaber26com.teimg.com/crop/250x150/eskisehirhaber26-com/uploads/2024/07/seyitgazi-ilcesinde-sel-felaketi.jpg)
Seyitgazi ilçesinde sel felaketi
![Eskişehir’de gök gürültü sağanak yağış uyarısı](https://eskisehirhaber26com.teimg.com/crop/250x150/eskisehirhaber26-com/uploads/2024/07/eskisehirde-gok-gurultu-saganak-yagis-uyarisi.webp)
Eskişehir’de gök gürültü sağanak yağış uyarısı
![Değişen tüketici alışkanlıkları küçük esnafı etkiledi](https://eskisehirhaber26com.teimg.com/crop/250x150/eskisehirhaber26-com/uploads/2024/07/degisen-tuketici-aliskanliklari-kucuk-esnafi-etkiledi.jpg)
Değişen tüketici alışkanlıkları küçük esnafı etkiledi
![Liseli öğrenciler eğitimlerde gösterilmesi amacıyla motor prototipleri yaptı](https://eskisehirhaber26com.teimg.com/crop/250x150/eskisehirhaber26-com/uploads/2024/07/liseli-ogrenciler-egitimlerde-gosterilmesi-amaciyla-motor-prototipleri-yapti.jpg)
Liseli öğrenciler eğitimlerde gösterilmesi amacıyla motor prototipleri yaptı