adscode
adscode
  • BIST 100 1,83% 88.735
  • Dolar 8,10 6,12
  • Euro 8,22 6,96
  • Altın 4,48 228,12
Erkan Zengin'den iki transfet itirafı!

Erkan Zengin'den iki transfet itirafı!

Eskişehirspor'dan ayrılan Erkan Zengin, Aytemiz Alanyaspor'a transferine izin verilmediğini söylerken kariyerine İsveç ya da MLS'te devam edebileceğini söyledi.


  • Facebookta Paylaş

Eskişehirspor'dan ayrılan Erkan Zengin, geleceği hakkında İsveç basınına açıklamalarda bulunurken, transferin son saatlerde Aytemiz Alanyaspor'un kapısından döndüğünü açıkladı.

Tecrübeli oyuncu, Eskişehirspor'un Aytemiz Alanyaspor'a transferine izin vermediğini söylerken, İsveç'e dönebileceğinin de sinyallerini verdi.

Erkan Zengin, transferin son saatlerinde Alanyaspor ile anlaştığını söylerken "Alanyaspor ile anlaşmıştım ve transfer oluyordum ama kulübüm iki saat kala buna izin vermdi" ifadelerini kullandı. Eskişehirspor ile sözleşmesini feshetme konusunda anlaşan Erkan, alacaklarında yaşanan problem nedeniyle bon servisini alamamıştı.

Daha sonra Eskişehirspor ile yollarını ayırdığını dile getiren 32 yaşındaki oyuncu, eski kulübü Hammarby ile henüz bir görüşme yapmadığını da söyledi ve "Avrupa'da transfer dönemi bitti. MLS'e ya da İsveç'e transfer olabilirim. Belki evime (Hammerby) dönerim"dedi.

Sorunlan soru üzerine Hammerby Sportif Direktörü Jespen Jansson ile henüz bir görüşme yapmadıklarını da dile getiren Erkan, "Jansson ile henüz görüşmedik. Bekleyip neler olacağını göreceğiz"şeklinde konuştu.

KAYNAK: Sporx

  • 1

Henüz yorum yok, ilk yorumu yapın, tartışmayı başlatın