Eskişehir 32 °C
Eskişehirspor'a komik yardım!

Eskişehirspor'a komik yardım!

Eskişehir’de faaliyet gösteren ESPARK Alışveriş Merkezi geçtiğimiz ay otopark için ücret alınması için karar vermişti. Otopark gelirlerinden aylık sadece 5 bin liralık komik bir rakamı Eskişehirspor’a bağışlama kararı alan ESPARK tepki topluyor. Taraftarlar elde edilen tüm gelirin yarısını kulübe bağışlanmasını istiyor.


  • Facebookta Paylaş

ESPARK AVM yönetimi otopark için ücret alınması yönünde karar almıştı. Alışveriş yapılmadan otoparktan yararlananlar için 0-2 saate kadar ücretsiz olan ESPARK otoparkı 3 saat için 8 lira, 4 saat için 10 lira, 6 saat için 15 lira, 8 saat için 20 lira, 12 saat için 25 lira, 12+ saat için ise 70 lira ücret alıyor.

ESPARK AVM otopark ücretlerinden toplanan ücretlerden sadece aylık 5 bin lirasını Eskişehirspor Kulübü’ne bağışlıyor. Eskişehirspor camiası ve taraftarı ise bu rakamı komik bularak aylık gelirin yarısının kulübe bağışlanmasını istiyor. Düşünüldüğü zaman yüzlerce arabanın park edildiği otopark bu 5 bin lirayı çok kısa zamanda elde edebiliyor.

Eskişehirlilerden kazanıyor

Elde ettiği gelirlerin tümünü Eskişehirlilerden kazanan ESPARK’ın kulübe daha fazla destek olunmasını taraftarlar istiyor. Geçtiğimiz yıllarda kulübe vermediği destekle sık sık gündeme gelen ESPARK AVM’ye taraftarlar tepki yürüyüşü düzenlenmişti. (Anadolu Gazetesi)

Haber İçin Oy Kullanmak İstermisiniz?

Henüz yorum yok, ilk yorumu yapın, tartışmayı başlatın