adscode
adscode
adscode adscode
  • BIST 100 1,48% 91.387
  • Dolar -0,32 5,34
  • Euro -0,25 6,06
  • Altın 0,15 212,54
adscode
adscode
adscode
Hatipoğlu; Olumlu bir neticeye ulaşamadık

Hatipoğlu; Olumlu bir neticeye ulaşamadık

Eskişehirspor eski başkanı Nebi Hatipoğlu, 1 haftadır yapılan görüşmelerden bir sonuç çıkmadığını ve kimsenin başkan olmayı istemediğini söyledi. Hatipoğlu, kendisinin de işlerinin yoğunluğu nedeniyle başkan olamayacağını kaydetti.


  • Facebookta Paylaş

Eskişehirspor eski başkanı Nebi Hatipoğlu, Olağanüstü Genel Kurulu'na dakikalar kala önemli açıklamalarda bulundu.

Hatipoğlu, "Yeni bir yönetim için çok uğraştık. Sinan beyin yeniden aday olması için çok uğraştık ancak o da başkan adayı olmak istemiyor. Başkan adayı ve yeni bir yönetim için bir sonuca ulaşamadık. Şuan hiçbir oluşum yok. Gittiğimiz yerlerde sözün haricinde bir şey alamadık. Kimse büyük bir rakam telaffuz etmiyor. Odunpazarı Belediyesi’nin desteği olacağı söyleniyor.

Başkan ve yönetim kurulu çıkarma konusunda başarılı olamadık. Çoğu arkadaşımız benim bu işin başına geçmemi istedi. Ancak benim işlerimin yoğunluğu nedeniyle başkan olamayacağımı defalarca söyledi. Biz bu işi zamanında yaptık ve sıramızı savdık. Başka iş adamlarının bu işlere soyunması gerekiyor. 1 haftadır çalışıyoruz ama bir sonuca varamamanın üzüntüsü içerisindeyiz. Nasıl bir sonuç çıkacak biz de bilmiyoruz. En son kongrede Halil Başkan takımı kayyıma bırakmayacağını söyledi. Onun ne yapacağını göreceğiz."

 

  • 1

Henüz yorum yok, ilk yorumu yapın, tartışmayı başlatın