Başkan Kurt’u tebrik eden Ünlüce, Eskişehir Büyükşehir Belediyesi ve Odunpazarı Belediyesi’nin birlikte örnek işlere imza atarak daha çağdaş ve yaşanılabilir bir Eskişehir ve Odunpazarı yaratacağını söyledi.

Dün mazbatasını alarak Eskişehir’in ilk kadın Büyükşehir Belediye Başkanı olan Ayşe Ünlüce, Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt’u ziyaret etti. Başkan Kurt, Ünlüce’yi Odunpazarı Belediyesi’nin giriş kapısında karşıladı. Birlikte Başkan Kurt’un makamına çıkan ikili, bir süre sohbet etti.

Odunpazarı’nda 3’üncü dönemine başlayan Başkan Kurt’u tebrik eden Ünlüce, seçim çalışmalarında kendisine verdiği destek için Başkan Kurt’a teşekkür etti. Eskişehir Büyükşehir Belediyesi ve Odunpazarı Belediyesi’nin bundan sonra da uyum içinde çalışmaya devam edeceğini kaydeden Ünlüce, birlikte örnek işlere imza atarak daha çağdaş ve yaşanılabilir bir Eskişehir ve Odunpazarı yaratacaklarını vurguladı.

Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı Ayşe Ünlüce’nin ziyaretinden duyduğu mutluluğu dile getiren Başkan Kurt, “Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Ayşe Ünlüce’yi belediyemizde ağırladık. Değerli başkanımıza ziyareti için teşekkür ediyor, görevinde sonsuz başarılar diliyorum” dedi.