Seçim çalışmalarına Mihalgazi ilçesinde devam eden CHP Mihalgazi Belediye Başkan Aday Adayı Erhan Şen açıklamalarda bulundu. 

Mihalgazi ilçesinin  son yıllarda büyük sıkıntılarla boğuştuğuna dikkati çeken Şen, mevcut başkanın özellikle son dönemindeki politikalarının ilçeyi yaşanmaz hale getirdiğini söyledi.

Büyük umutlarla hayata geçirilen turşu fabrikasının tam bir fiyasko olduğunu söyleyen Erhan Şen, piyasanın üzerinde maliyetlerle üretilen turşunun tüketici tarafından beğenilmediğini, tonlarca turşunun belli dönemlerde müsadere edildiğini iddia etti. 

Doğalgaz çalışmaları bahane edilerek ilçeye bir çivi bile çakılmadığını ve ilçe halkının yıllardır hizmete aç kaldığını belirten aday adayı Erhan Şen, özellikle merkez dışında kalan mahallelerde halkın belediye hizmetlerinden yararlanamadığını ifade etti.

Millet bahçesi için belediyenin tüm makinelerinin gece gündüz çalıştığını söyleyen Şen; "Eskişehir'in cenneti olarak bilinen ve her yerinin yeşillikler içerisinde olan ilçemizde böyle bir yatırıma gerek yoktu. Mevcut enerjiyi belediye halkın hizmetinde kullanması gerekiyordu. Mihalgazi halkı gerçek hizmetle bu dönemde tanışacak ve özlenen, beklenen hizmete bu dönemde kavuşacaktır" açıklamasında bulundu.