Eskişehirspor Bölgesel Amatör Lig'de 6. Grup'ta bay geçeceği haftayı bir hazırlık maçı ile doldurdu. Maç temposu kazanmak için ve haftayı boş geçememek adına Sakarya Süper Amatör Lig temsilcisi Kocaalispor ile karşılaşan Eskişehirspor rakibine büyük üstünlük kurdu. Oyun ve skor anlamında rahat bir maç geçiren Es Es sahadan galip ayrılmayı bildi.

Kocaalispor'a karşı oynanan hazırlık maçını Es Es 5-1 gibi farklı bir skorla kazandı. Karşılaşmada Eskişehirspor'un gollerini Ercan Kuruçay (2) Hakan Aydemir, Fatih Çakır ve Sergen Şakirler kaydetti. 

eses kocaali (1)

Eskişehirspor Teknik Direktörü İbrahim Baş, iki devrede de sahaya farklı 11'ler sürdü. İbrahim Baş, ilk devrede as takımda görmeye alışık olduğumuz isimler; Turgut Kirveli, Hayrettin Cengiz, Erdin Üzer, Kaan Dorak, Kaan Aşnaz, Doğukan Bülbül, Kerem Eryılmaz, Barış Memiş, İsmail Palta, Sergen Şakirler, Ercan Kuruçay 11'i ile sahaya çıktı. İkinci devrede ise İlksen Kuttekin, Beytullah Çamurlu, Arda Kartal, Resul Karakoyun, Ferit Özler, Berke Kılıç, Sezer Akyüz, Fatih Çakır, Can, Hasan Alp Altınoluk, Hakan Aydemir görev aldı. 

eses kocaali (2)