Haber: Buğrahan Doğangil

Eskişehirspor ligde 4'te 4 yapıp 12 puan ile zirve ortağı olmayı başardı. Es Es bu muazzam başlangıç sonrasında gözünü hafta sonunda oynayacağı Kaynaşlı Belediyespor maçına dikti. Eskişehirspor deplasmanda oynayacağı zorlu Kaynaşlı maçını da alarak 5'te 5 ile yoluna devam etmek istiyor.

Eskişehirspor kritik Kaynaşlı Belediyespor maçının hazırlıklarına 7 Kasım Salı günü yaptığı antrenman ile başladı. Çim sahada hazırlıklarına başlayan Es Es hazırlıklarda sona gelinirken ise sentetik sahaya geçiş yaptı. Kaynaşlı İlçe Stadı'nın zemini sentetik olduğu için Eskişehirspor son hazırlıklarını sentetik zeminde tamamlayacak ve Kaynaşlı deplasmanına gidecek.

eses kaynaşlı 2

Eskişehirspor'da Sincan Belediyespor maçı öncesinde sakatlanan Erdin Üzer'in tedavisi bugün itibariyle noktalanıyor. Erdin'in maç kadrosunda olup olmayacağı ise son günde belli olacak ve bu karar Teknik Direktör İbrahim Baş inisiyatifinde olacak. Eskişehirspor'da Erdin dışında Fatih Çakır'ın bir sakatlığı mevcut.

Çarşamba günü şut idmanında sakatlann Fatih'in arka adelesinde yırtık tespit edildi. Fatih Çakır'ın tedavisinin 2 hafta civarında sürmesi bekleniyor.

Eskişehirspor son antrenmanını 11 Kasım Cumartesi günü yapacak ve Kaynaşlı Belediyespor maçı hazırlıklarını tamamlayacak.