Türk futbolunun ve Eskişehir'in köklü kulüplerinden Eskişehir Demirspor’un yeni sezondaki sponsor firması Yakamoz Ofis oldu. Demirspor kulüp binasında düzenlenen toplantı  ile bu önemli sponsorluk anlaşması resmiyete döküldü. Geçtiğimiz sezonda Eskişehir Süper Amatör Küme'de şampiyon olarak BAL'a yükselen Demirspor'da yönetim, yeni sezon için çalışmalarını sürdürüyor. 


Kulüp binasında düzenlenen lansman ile Lokomotif'in yeni sezon forma ve ana sponsoru tanıtıldı. Toplantıya Eskişehir Demirspor Başkanı Mehmet Ali Hünerlier, Yakamoz Ofis sahibi, iş insanı İbrahim Macuncu ve yöneticiler katıldı. Toplantıda Eskişehir Demirspor Başkanı Mehmet Ali Hünerlier ve Yakamoz Ofis sahibi İbrahim Macuncu kısa açıklamalarda bulundular.

demirspor sponsor (3)
Konuşmasında Bölgesel Amatör Lig için iddialı bir takım oluşturduklarının altını çizen Hünerlier, Demirspor'a desteklerinden dolayı Yakamoz Ofis sahibi İbrahim Macuncu’ya teşekkürlerini iletti. Hünerlier; “Eskişehir’in tanınmış iş insanlarından İbrahim Bey her zaman spor ve sporcunun yanında olmuştur. Kendisi işinde oldukça başarılıdır. Demirspor’un başarılı olması için böyle güçlü sponsorlara ihtiyacı vardır. Yakamoz Ofis bize hem forma sponsoru olmuştur, hem de sezon içinde ihtiyaç olacak bir çok konuda bize destek olacaktır.” dedi.

demirspor sponsor (1)
Yakamoz Ofis sahibi İbrahim Macuncu da yaptığı açıklamada “Türk Futbolunun köklü kulüplerinden Demirspor’a sponsor olmak bizi son derece gururlandırmıştır. Bilindiği üzere Demirspor’un mazisinde bir Türkiye şampiyonluğu vardır. Demirspor'umuzu layık olduğu yerlere taşımak için elimizden geleni yapacağız. Şehrimizin takımlarına ve sporcularına destek olmaya devam edeceğiz. Semt takımı Ihlamurkentspor’a ve Avrupa şampiyonasına gidecek kickboks sporu ile uğraşan bir kardeşimize de aynı şekilde destek olduk. Başarılar geldikçe bizler de son derece mutlu oluyoruz. İş insanlarını kulüplerimize ve sporcularımıza destek olmaya çağırıyorum. Demirspor kulübüne de başarılar yeni sezonda dilerim”dedi.