Aday adaylığı başvurusunun ardından açıklamalarda bulunan Kılıç, Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) bayrağını yeniden Seyitgazi’de dalgalandıracaklarını belirtti.  

Aday adayı Kılıç, Seyitgazi’nin bir evladı, CHP’nin bir neferi olarak Seyitgazi’yi daha güçlü, daha yaşanabilir ve daha kalkınmış bir ilçe haline getirmek için kararlılıkla çalışacağını ifade ederek, “Seyitgazi Belediye Başkanlığı için, adaylık başvurumu CHP Seyitgazi İlçe Başkanlığı'nda resmi olarak gerçekleştirdim. Genel merkezimizin uygun görmesi halinde Seyitgazi’nin bir evladı, partimin bir neferi olarak, gençliğimiz ve enerjimiz ile birlikte Seyitgazi’mizi daha güçlü, daha yaşanabilir ve daha kalkınmış bir ilçe haline getirmek için kararlılıkla çalışacağım” diye konuştu.

Volkan Enver Kılıç kimdir?

1987 Eskişehir Doğumlu Volkan Enver Kılıç, 2012-2015 yılları arası Cumhuriyet Halk Partisi Odunpazarı Gençlik Kolları Başkanlığı, 2020-2022 yılları arasında Cumhuriyet Halk Partisi Seyitgazi İlçe Başkanlığı yapmış ardından Cumhuriyet Halk Partisi Genel Merkezinde çeşitli görevlerde bulunmuştur. 2012 yılında kurulan Ares Otomasyon Dış Ticaret A.Ş.’nin Yönetim Kurulu Başkanlığını yürüten iş insanı Volkan Enver Kılıç evli ve 3 çocuk babasıdır.